Vælg en side

Kontakt os

Du er altid velkommen til at skrive eller ringe til os. Vi har ingen priser på vores hjemmeside, da vores projekter aldrig er ens, og der altid er forskel på kørsel, grej, tid på dagen, særlige ønsker – og derfor laver vi meget gerne et uforpligtende oplæg og tilbud til dig på både stort og småt!

Annemette Østergaard Bach, Partner

Annemette Østergaard Bach, Partner

22 93 60 92, annemette@frugtformidlingen.dk

Nicoline Lund Gundtoft, projektleder

Nicoline Lund Gundtoft, projektleder

60 19 55 05, nicoline@frugtformidlingen.dk

Katrine Terkelsen Roelsgaard, Partner
Katrine Terkelsen Roelsgaard, Partner

28 94 03 30, katrine@frugtformidlingen.dk

Trine Krebs, Partner

Trine Krebs, Partner

26 71 32 54, trine@frugtformidlingen.dk

Tilde Hurup Hansen, Partner

Tilde Hurup Hansen, Partner

20 77 99 23, mail: tilde@frugtformidlingen.dk

Marianne Black, adm.koordinator

Marianne Black, adm.koordinator

23 32 56 82, marianne@frugtformidlingen.dk

Kontakt os

Ring eller skriv til os hvis du har en ide eller har brug for hjælp!

Skjulhøj Alle 14B, 2720 Vanløse

36 30 24 78

post@frugtformidlingen.dk

Merkur Bank, konto 8401 108 6836

CVR 30 55 97 54

Følg os på facebook